Aktualności

Walentynkowy turniej squasha w Arenie

data: 2015-01-24

Walentynkowy turniej squasha w naszym klubie Arena Squash & Tennis w Żaganiu odbędzie się 14 lutego 2015. Kolejny III turniej z cyklu POINTFORE Squash Cup wyjątkowo rozegrany zostanie w sobotę i rozpocznie się równie wyjątkowo wcześnie, bo już o 11.00.  Dla zwycięzcy Walentynkowego Turnieju Squasha w Żaganiu przewidziano nagrodę główną: topową rakietę Pointfore FALCON TI o wartości 540 PLN…

Podczas turnieju squasha w Arenie Żagań zwyczajowo nie zabraknie poczęstunku dla wszystkich uczestników i osób towarzyszących, a i również na pewno nie zabraknie dobrej zabawy, która towarzyszy wszystkim turniejom squasha i tenisa ziemnego rozgrywanym w tym magicznym miejscu..

Udział w Walentynkowym Turnieju Squasha z cyklu POINTFORE Squash Cup w Arenie Żagań zapowiedzieli już zawodnicy z Wrocławia, Bolesławca, Lubina, Lasek, Przecławia, Zielonej Góry, Szczecina, Nowogrodu Bobrzańskiego:

1.Jacek Kowalewski

2.Oskar Kowalewski

3.Radek Kurman

4.Łukasz Szkuta

5.Basia Chwiałkowska

6.Kasia Kobierska

7.Karol Kosow

8.Piotr Garczyński

9.Grzegorz Darul

10.Norbert Stolicki

11…

Zapraszamy do udziału żagańską młodzież w tym wyjątkowym turnieju. Bedziecie mieli okazję zagrać z zawodnikami squasha i poprawić wasze dotychczasowe umiejętności ;)